Главная > Всі новини > Активісти району > Програміст імпортував графіки відключень у календар смартфона: як це зробити

Програміст імпортував графіки відключень у календар смартфона: як це зробити

Київський програміст зробив імпорт графіків відключень електроенергії у столиці в застосунок календаря на своєму смартфоні. Про це пише видання “Межа”.

Завдяки такому імпорту можна не заходити кожного разу на сайти операторів розподільчих мереж і одразу бачити, які заплановані у календарі події можуть накладатися на ці часові проміжки. Наразі такий спосіб працює лише для споживачів у Києві.

Щоб отримувати графіки відключень прямо у себе в смартфоні, потрібно спочатку дізнатися присвоєну вашій адресі групу відключень. Знайти цю інформацію можна на сайтах YASNO або ДТЕК. Далі треба перейти за посиланням та імпортувати графіки у Google Calendar, Microsoft Outlook, календар в iOS або інший аналогічний додаток згідно з інструкцією.

“Завантаження ics-файлу дасть лише графік на два тижні та не буде оновлюватися. Тому краще підписуватися саме через URL-адресу”, — зазначає розробник.

Варто зазначити, що крім погодинних графіків стабілізаційних відключень у Києві також могуть діяти екстрені відключення. Вони відбуваються поза будь-яких графіків, тому спрогнозувати їх неможливо. Раніше ми писали, як працюють алгоритми погодинних та екстрених відключень.