Главная > Всі новини > Активісти району > Продовжено прийом заявок на конкурс енергоефективних проєктів “70/30”

Продовжено прийом заявок на конкурс енергоефективних проєктів “70/30”

У Києві продовжили прийом заявок на конкурс частково фінансування енергоефективних проєктів “70/30” ще на місяць — до 1 лютого 2023 року, повідомили на сайті Київради. 

Програма дає змогу мешканцям житлових будинків, у яких створені ОСББ та ЖБК, здійснити енергоефективні заходи та зменшити вартість комунальних послуг. Згідно з умовами, 30% повинні оплатити мешканці, а 70% — місто.

У межах конкурсу ремонтують дахи й підвали багатоповерхівок, встановлюють енергоефективне освітлення та нові лічильники на опалення й гарячу воду, оновлюють теплові пункти, а також роблять теплоізоляцію. 

Прийом проєктів для участі в Конкурсі здійснюватимуть фахівці Департаменту житлово-комунальної інфраструктури лише за записом щоденно із 08:40 до 11:40 за адресою: вул. Велика Житомирська, 15-А, каб. 9. Записатися для подання проєктної пропозиції можна за телефоном: (044) 279-81-86.

До розгляду приймають тільки ті проєкти, які мають повний комплект необхідних документів. Під час повітряної тривоги прийом проєктів призупиняється. 

Проєкти-переможці конкурсу 2022 року, роботи яких не були розпочаті, виконуватимуть у 2023 році.

Нагадуємо, мер столиці Віталій Кличко розповів, як в Києві у 2022 році відновлювали житлові будинки після обстрілів. 

#КМДА