Главная > Все новости > Анонсы > Прихильники мотоспорту зберуться у травні в парку “Муромець”

Прихильники мотоспорту зберуться у травні в парку “Муромець”

У травні у парку “Муромець” відбудеться Третій фестивалю “MotoOpenFest”, який проходитиме 18 та 19 травня 2019 року. Його головним організатором є Федерація мотоспорту міста Києва, а також – громадська організація “Товариство сприяння обороні України”та КМДА.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 697 від 17 квітня 2019 року.

– Підтримати ініціативу громадської організації “Федерація мотоспорту м. Києва” щодо проведення 18 та 19 травня 2019 року Третього фестивалю “MotoOpenFest” у парку “Муромець” Деснянського району, – говориться у тексті Розпорядження.

Згідно Пояснювальної записки до документу, Фестиваль має на меті популяризувати мотоспорт, а також культуру та безпеку руху на дорозі. Крім того, Фестиваль має популяризувати активний спосіб життя у поєднанні з українською національною культурою та підвищувати туристичну привабливість міста Києва.

Задля цього на всіх носіях інформації Фестивалю використовуватиметься туристичний логотип столиці “Київ – місто, де все починається”.

Також 18 травня на тротуарній частині вул. Хрещатик буде змонтовано іміджеву конструкцію Фестивалю. Біля неї зберуться учасники та колоною вирушать до місця його проведення. Тож цього дня на центральній вулиці Києва відбудуться зміни в організації схеми дорожнього руху

У свою чергу на території парку “Муромець” “Київзеленбуд” створить відповідні мототраси та облаштує прилеглі до місця проведення Фестивалю території: відремонтує пішохідні доріжки та сходи на схилах парку, встановить бетонні огородження та освітлення.

Під час проведення заходу на головній сцені Фестивалю глядачі зможуть побачити виступи популярних закордонних та українських музичних колективів та долучитися до захоплюючого світу мотоспорту.

vechirniy.kyiv.ua/