Главная > Всі новини > Активісти району > Правоохоронці перевірять фото Reuters з роботою ППО над Києвом, — Повітряні сили

Правоохоронці перевірять фото Reuters з роботою ППО над Києвом, — Повітряні сили

Інформаційне агентство Reuters опублікувало фото нічної атаки на Київ, що відбулася у ніч на 10 вересня. Зокрема, на них зафіксовано роботу ППО над містом.

Українські спецслужби перевірять британське агенство та пабліки, котрі поширили ці світлини, поідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

“Повітряні сили не можуть заборонити таке явище, але якщо там є порушення, то є відповідні служби, які визначать, чи є там чутлива інформація, наскільки вона чутлива і взагалі для чого це потрібно робити”, — зазначив Ігнат.

Він додав, що уся інформація, навіть у коментарях до будь-чого, надходить до російських спецслужб. Це дає їм можливість робити висновки про розташування та перебування сил і засобів української протиповітряної оборони.

“Ще раз закликаємо робити це (поширювати інформацію про роботу ППО, — ред.) більш обачно”, — наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни здійснили на Київ та область чергову атаку іранськими безпілотниками. Падіння уламків зафіксували у п’ятьох районах столиці.