Главная > Всі новини > Активісти району > Повітрофлотський проспект просять перейменувати на честь Повітряних Сил

Повітрофлотський проспект просять перейменувати на честь Повітряних Сил

Історик Олександр Алфьоров створив петицію щодо Повітрофлотського проспекту.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Звернення — це відповідь на ініційований Кличком проєкт рішення щодо перейменування проспекту на честь ЄС, який мають розглянути 5 жовтня.

У своїй петиції Алфьоров наголошує, що те, яку назву носитиме Повітрофлотський проспект після перейменування — рішення, яке мають приймати виключно кияни, а не депутати. Він звинувачує окремих депутатів і фракції, які протягують варіант назви попри те, що він не має підтримки киян.

“Перейменування Повітрофлотського на проспект Європейського Союзу хочуть винести на пленарне засідання Київради 5 жовтня, щоб не дати можливість запустити нове голосування в Києві Цифровому, де кияни матимуть вибір між проспектом Повітряних Сил, Європейського Союзу та іншими варіантами. Єдиний спосіб зупинити цю ганьбу і партійне шахрайство — це розголос і протест суспільства”, — йдеться в тексті звернення.

Алфьоров закликав депутатів відкликати поданий Кличком проєкт рішення щодо перейменування Повітрофлотського проспекту на проспект Європейського Союзу й провести повторне опитування в Києві Цифровому.

“Якщо кияни не змовчать, то депутати будуть змушені рахуватись з думкою містян і виявити повагу до військових льотчиків”, — додав історик.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Варто зазначити, що раніше військовослужбовці 40-ї бригади тактичної авіації внесли свою пропозицію щодо перейменування Повітрофлотського проспекту на проспект Повітряних Сил.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко ініціював проєкт рішення щодо перейменування проспекту на честь ЄС.

#ЗСУ #перейменування #петиції #Повітрофлотський проспект #повітряні сили