Главная > Всі новини > Активісти району > “Поверни живим”: кияни можуть купити книги для бійців ЗСУ

“Поверни живим”: кияни можуть купити книги для бійців ЗСУ

Фото: pixabay.com

Муніципальна книгарня “Сяйво книги” спільно з підрозділом “Культурний десант” ініціювала книжкову акцію “Поверни живим” з метою підтримки бойового духу української армії. У рамках акції кияни та гості столиці можуть купити книги та покласти в них листи з побажаннями для наших захисників. Згодом ці книги відправлять бійцям на фронт.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Літературу із запропонованого книгарнею списку можна придбати у “Сяйво книги”. На книжки зі списку діє знижка 20%. Крім того, за участь і підтримку наших військових книгарня надає знижку в розмірі 10% на наступну покупку.  

“Українська армія щодня бореться за нашу незалежність і відновлення територіальної цілісності України. Тому задля підтримки бойового духу військових наша команда ініціювала книжкову акцію “Поверни живим”. Кияни та гості міста можуть придбати літературу зі списку, запропонованого книгарнею, зі знижкою 20% та вкласти у книгу листівку з побажаннями. Вже 14 жовтня “Культурний десант” доставить першу партію зібраної літератури на схід. Наша команда чекатиме, що сам боєць поверне прочитану книгу після війни, що стане своєрідним символом життя та нашої культури, яка рятує навіть у найтемніші часи”, — зазначили в КП “Міський магазин”.  

Збір книг триває до 30 листопада в муніципальній книгарні “Сяйво книги” на вул. Великій Васильківській, 6.

Раніше повідомлялося, що Odilo надає безкоштовний доступ до книг для українців.