Главная > Всі новини > Активісти району > Потрібні мільйони: у Бородянці відремонтували дитячий садок, але відкрити його не можуть

Потрібні мільйони: у Бородянці відремонтували дитячий садок, але відкрити його не можуть

Фото – Скриншот з відео каналу ITV

У Бородянці, в Київській області, провели капітальний ремонт у дитсадку “Піноккіо”, який пошкодили окупанти на початку мовномасштабної війни. Росіяни знищили його ззовні та зсередини.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу ITV. 

Допомогли відновити заклад міжнародні організації. Тепер для дітей тут є велике укриття, нові санвузли та відремонтований харчоблок. Заклад розрахований на 120 дітей з шести вікових груп. 

Але відкрити дитячий садок ще не можна. Каналізаційна мережа, до якої від під’єднаний, зруйнована вщент.

“Першого березня скинули дві 500-кілограмові авіабомби на сусідні будинки. Це повністю зруйнувало мережу каналізації та водопостачання, до якої під’єднаний весь масив та цей садочок”, — розповіла в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко. 

В Бородянці розрбили проект відновлення каналізації. Але для її відновлення потрібні два мільйони триста тисяч гривень. Селищна рада звертається до усіх, хто може допомогти дітям Бородянки повернутися у свій дитсадок. 

Також Ірина Захарченко написала листи з проханням допомогти до посольств усіх країн, які були в Бородянці, та бачили руйнування. 

До війни садок називався “Буратіно”, але тепер його перейменували на “Піноккіо”, бо не хочуть мати нічого спільного з росією.