Главная > Все новости > Потепління та дощі: якою буде погода в Україні на наступному тижні

Потепління та дощі: якою буде погода в Україні на наступному тижні

На наступному тижні в Україні очікуються потепління з періодичними дощами, а в Києві можливі грози.

Як повідомляє синоптик Наталка Діденко у понеділок, 23 травня, вітер в Україні вщухне. Він буде північним, а швидкість становитиме 5-10 метрів за секунду.

Також в понеділок очікується потепління з середньою денною температурою в районі +14+18 градусів. Далі потепління буде ще більш суттєвим.

Періодичні дощі, переважно невеликі, у перший день тижня пройдуть у більшості областей України. За даними Діденко, тільки у Київській, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях обійдеться без істотних опадів.

У Києві в понеділок вітер також зменшиться до помірного. Дощі в столиці, вважає Діденко, будуть малоймовірними.

А ось за даними Укргідрометцентру, в понеділок в столиці все ж буде зберігатися ймовірність незначних опадів. Температура повітря становитиме +15 +17 градусів.

У вівторок та середу в столиці очікується суха погода з мінливою хмарністю. Денна температура у вівторок, 24 травня, становитиме +18 +20 градусів. А у середу, 25 травня, вона підніметься до +21 +23 градусів.

У четвер, 26 травня, в Києві очікуються дощі з грозами — як у день, так і вночі. Вони будуть супроводжуватись посиленням південно-західного вітру до 7-12 метрів за секунду. Температура вдень збережеться на рівні +21 +23 градусів.