Главная > Всі новини > Поранена дівчинка евакуювала з Попасної чотирьох дорослих

Поранена дівчинка евакуювала з Попасної чотирьох дорослих

Фото: скріншот

Поранена 15-річна дівчинка вивезла із Попасної до Бахмуту чотирьох дорослих. Їй довелося самостійно везти автомобіль протягом 30 км, більшу частину цієї відстані – із простріляними ногами.

Історію відважної дівчинки розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Крім дівчинки в машині перебували троє чоловіків і жінок. Вони вирішили самостійно евакуюватися, але дорогою потрапили під обстріл російськими окупантами. Дівчинка розповіла, що двох чоловіків поранило осколками, до того ж дуже сильно. Дівчинці довелося сісти за кермо і повезти до Бахмута.

На запитання, як вона ухвалила таке рішення, дівчинка відповіла: “Просто була потрібна термінова допомога, щоб не втратити багато крові”. Вона додала, що на дорозі у шаховому порядку лежали міни та не було можливості проїхати. Попри це, вона якось проїхала машиною. 

“І там далі труп жінки лежав і стовп. Я це теж проїхала. І потім поворот праворуч, і нас обстріляли. Мені — ноги. Я майже нічого не могла зробити, машина заглохла. Я її ледве завела, далі поїхала. Але машина потім все одно заглохла через те, що акумулятор прострілила куля”, — розповіла дівчинка.

Вона їхала з простріляними ногами, дорога далася їй дуже важко, було дуже боляче.

“Але хоч якось. Я ж не кинула б їх під обстрілами”, — додала дівчинка.