Главная > Всі новини > Активісти району > Помер пес Крим, родина якого раніше загинула через ракетні обстріли Дніпра

Помер пес Крим, родина якого раніше загинула через ракетні обстріли Дніпра

Стало відомо про смерть пса на прізвиська Крим, господарі якого загинули під час ракетного удару по приватному сектору Дніпра наприкінці вересня. Про це повідомив заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

“З великою скорботою повідомляю, що серце нашого пса Криму зупинилося. Російська підлість та її злочини іноді досягають своїх результатів…”, — написав він.

Нагадаємо, під час обстрілів Дніпра 29 вересня одна з російських ракет повністю зруйнувала будинок у приватному секторі міста та вбила усю родину, що там мешкала. Рятувальники, що розбирали завали, побачили пса, який сидів на уламках і плакав. Його майже неможливо було зрушити з місця.

Собака отримав контузію, частково оглух та осліп, тому його відвезли до ветеринарів у комунальне підприємство “Зооконтроль”. Там з’ясувалося, що тварина має ще й серцеву недостатність. Через стрес Крим спочатку нікого до себе не підпускав та майже не їв. Але згодом він почав оговтуватися та навіть виходити на прогулянки.

Своє прізвисько “Крим” пес отримав через те, що його ще щеням вивезли з окупованого росією півострова. 

Раніше повідомлялось, що під час ракетного обстрілу Київської області у жовтні постраждав лев Брецель, який мешкає у Центрі порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals”.