Главная > Всі новини > Активісти району > Поліція у школах: на Київщині розпочали навчання перші офіцери освітньої безпеки

Поліція у школах: на Київщині розпочали навчання перші офіцери освітньої безпеки

Сьогодні, 23 січня, перші офіцери поліції охорони Київщини розпочали проходження практики у навчальних закладах.

Про це повідомили на сайті Київської обласної військової адміністрації. 

Навчання відбувається в рамках проєкту “Офіцер Служби освітньої безпеки”.

Наразі 9 шкіл Київської області, які працюють в очному та змішаному режимі, забезпечили офіцерами безпеки. 

Також напрацьовують алгоритми спільної роботи правоохоронців та адміністрації шкіл.

Всі поліцейські пройшли підготовку за новою програмою: перевірили їх фізичну, психологічну підготовку, а також вміння контактувати з дітьми.

Проєкт створили щоб забезпечити безпеку школярів. 

Окрім охорони навчальних закладів, у повноваження офіцера служби освітньої безпеки входить пропускний режим в школі, комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення і їх припинення.

Поліцейські також можуть проводити профілактичні бесіди та навіть контролювати відвідування уроків, щоб не допускати прогулів.

Загалом по Україні у січні у закладах середньої освіти почнуть виконувати обов’язки 402 правоохоронці: співробітники поліції охорони, патрульної поліції та Нацполу. 

Вони працюватимуть у школах населених пунктів, наближених до зони бойових дій або розташованих поблизу російського та білоруського кордонів. 

Раніше “Наш Київ” писав, що в освітніх закладах Київщини підвищують безпеку навчального процесу, зокрема, встановлюють камери відеоспостереження.