Главная > Все новости > Активисты района > Поліція разом з контролерами перевіряє квитки у пасажирів

Поліція разом з контролерами перевіряє квитки у пасажирів

Мета рейдів, зазначають у прес-службі, – перевірка пасажирів наземного громадського транспорту на наявність квитків і чинність документів, які дають право на пільговий проїзд у транспорті.

Як повідомляє підприємство, першою локацією стала станція метро «Петрівка»: контролери разом із працівниками поліції перевірили весь рухомий склад, який курсував біля цієї станції. Працівники «Київпастрансу» в разі необхідності накладають штрафні санкції щодо «безбілетників», а співробітники поліції перевіряють справжність документа, який надає право на пільговий проїзд.

Кількість пасажирів, які не сплачують проїзд у транспорті, сягає 13%, розповів начальник служби організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс» Олександр Вавринчук. За його словами, щомісячно працівники комунального підприємства проводять близько 70 000 перевірок і виписують до 3 000 штрафів.

За словами Вавринчука, причина цих спільних рейдів – «агресивні дії» осіб, які не сплатили за проїзд, щодо контролерів громадського транспорту.