Главная > Всі новини > Поліція Берліна пояснила заборону українських прапорів на 9 травня

Поліція Берліна пояснила заборону українських прапорів на 9 травня

Фото: facebook.com/UkrBotschaftBerlin

Берлінська поліція видала указ, який забороняє використання українського прапору на меморіалах під час відзначення 77-ї річниці закінчення Другої світової війни 8 і 9 травня. Ця новина викликала резонанс серед багатьох українців, тому у берлінській поліції докладно пояснили момент щодо заборони використання українських прапорів. Правоохоронці розповіли, де прапори заборонено використовувати, а де можна і кому.

Про це повідомляється на сторінці посольства України в Німеччині у Facebook.

Де можна і де заборонено використовувати українські прапори у Берліні:

  • Українські прапори дозволяється використовувати на всій території Берліна, окрім територій меморіалів жертвам Другої світової війни, де діє спеціальне регулювання;
  • На цих територіях дозволяється використовувати українські прапори дипломатам та їхнім гостям — зокрема, під час завтрашнього комеморативного заходу в Тіргартені.

“Тому просили б зареєструватися на завтрашній захід. Всі зареєстровані особи зможуть пройти безпосередньо у зону проведення заходу”, — сказали в українському посольстві.

Для реєстрації потрібно надіслати електронного листа з ім’ям учасника на пошту посольства України: uaembassyde@gmail.com. 

Урочиста церемонія відбудеться біля меморіалу в Тіргартені (Straße des 17. Juni 10785 Berlin) у неділю, 8 травня, о 12:00.