Главная > Все новости > Поліцейські завітали до школярів Оболонського району з лекцією

Поліцейські завітали до школярів Оболонського району з лекцією

Правоохоронці поспілкувались з учнями п’ятого класу на тему булінгу, яка на сьогодні є досить актуальною. Щоб у майбутньому попередити такі факти, дітям розповіли про наслідки та відповідальність за ці вчинки.

Співробітники поліції нагадали учням, що останнім часом все частіше трапляються випадки знущання та цькування серед їх однолітків. Нерідко підлітки у своєму оточенні поводять себе агресивно один до одного, а деякі з них з байдужістю за цим спостерігають та знімають на відео. Як зазначив начальник сектору ювенальної превенції Оболонського управління поліції Володимир  Моргуненко, більшість дітей замовчують про такі випадки і не хочуть розповідати дорослим про психологічний та фізичний тиск в класі чи школі:

«Здебільшого потерпілі від таких дій відчувають стрес та емоційне навантаження. Аби запобігти розповсюдженню такого явища серед дітей, поліцейські спільно з вчителями та батьками здійснюють профілактичну роботу, направлену на боротьбу з булінгом у навчальних закладах» – додав правоохоронець.

Крім цього, під час зустрічі поліцейські розглянули зі школярами типові ситуації булінгу, а учні розповіли про схожі інциденти, за якими вони спостерігали. Наприкінці профілактичного заходу інспектори поліції також звернули увагу дітей на передбачену законом відповідальність, яку несуть кривдники та їх батьки.