Главная > Всі новини > Активісти району > Платіжну картку «АТБ» видають вже чотири провідні банки України: переваги й умови отримання

Платіжну картку «АТБ» видають вже чотири провідні банки України: переваги й умови отримання

Уже цієї весни ціни на сотні гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів першої необхідності в «АТБ» стали ще привабливішими. Справа у тому, що багаторічний лідер вітчизняного ритейлу нещодавно завершив підключення до проєкту з випуску кобрендових платіжних карток Visa (у пластиковому та цифровому форматі) чотирьох топових банків країни.

Як, власне, й планувалося, унікальний банківський продукт, який максимально спрощує процес купівлі товарів і надає можливість громадянам постійно отримувати ексклюзивні знижки в дискаунтерах найбільшої вітчизняної торговельної мережі, тепер випускають «Райффайзен Банк», «А-Банк», «Ощадбанк» та «ЕкоБанк» («Укргазбанк»). Перша із залучених до проєкту фінустановдобре знайомий українцям «Райф», котрий станом на сьогодні вже видав понад 720 тисяч таких карток. «А-Банк» — понад 115 тисяч одиниць. «Укргазбанк» менше ніж за місяць — 4 616. В «Ощадбанку» 1,8 млн карток діючої емісії переходять у статус кобренд. Кожна з таких карток надає своєму власнику  ексклюзивне право отримувати суттєві додаткові знижки на 500700 товарів, для зручності позначених спеціальними цінниками у вигляді картки в усіх магазинах торговельної мережі «АТБ-Маркет». Асортимент акційних товарних позицій змінюється кожні 1-2 тижні, розширюючи можливості покупця купувати економно. У разі оплати карткою надається постійна додаткова знижка 5% навіть від вже встановленої акційної ціни. І це лише початок!

Спеціально для власників платіжних карток «АТБ» стартувала акція «Міцні знижки». Протягом майже місяця з п’ятниці по неділю включно, оплачуючи карткою «АТБ» від банків-партнерів у супермаркетах мережі (окрім інтернет-магазину), можна буде придбати товари за особливою акційною ціною. Загальна знижка на продукти та товари першої необхідності становитиме до 50%.  

«Міцні знижки в АТБ» діятимуть до 9 квітня поточного року, тож часу отримати новеньку кобрендову картку будь-якого з чотирьох вищезазначених банків і розпочати економити чималі кошти достатньо.

Замовити платіжну картку «АТБ» особисто можна у будь-якому відділенні банків. При собі треба мати паспорт та індивідуальний податковий номер. Також за кілька хвилин її можна власноруч оформити онлайн в мобільному застосунку Raiffeisen Online, «ЕкоБанк» («Укргазбанк»), Аbank24 або за допомогою чатбота месенджера «Ощадбанку». Для ідентифікації клієнта у такому разі знадобиться мобільний застосунок «Дія» чи цифрові фото документів.

Окрім можливості постійно отримувати безпрецедентні знижки в «АТБ», нова платіжна картка має усі переваги банківської картки Visa Gold. Це зручне поповнення готівкою в терміналах, зняття коштів у банкоматах будь-якого банку України без комісій, регулярного переведення коштів з карток будь-яких банків. За допомогою кобрендової картки «АТБ» можна купувати товари як в Україні, так і за кордоном, що за сьогоднішніх обставин дуже актуально.

Важливо, що на цю картку можна отримувати будь-які виплати: пенсію, заробітну плату, соціальну допомогу, стипендію тощо. Для цього треба зазначити її номер для зарахування коштів при оформленні відповідних виплат. 

Переваги пластикової картки «АТБ» від банків-партнерів:

 •     Можливість отримувати ексклюзивні знижки на продукти та товари у магазинах «АТБ»
 •     Додаткова знижка 5% від акційної ціни на товари у разі оплати карткою
 •     Швидке відкриття картки онлайн через застосунок «Дія» та безоплатне використання
 •     Розрахунки в Україні та за кордоном
 •     Зручне поповнення готівкою у більш ніж 30 000 терміналів EasyPay, City24
 •     Проведення онлайнплатежів у мобільних застосунках банків-партнерів
 •     Просте користування карткою через сервіси Google Pay, Apple Pay
 •     Безоплатне обслуговування карток

Як можна отримати картку «АТБ-Pay»:

 • У мобільному застосунку Raiffeisen Online або у відділенні банку
 • У чат-боті месенджера «Ощад» або у відділенні банку
 • У мобільному застосунку «ЕкоБанк» («Укргазбанк»)
 • У мобільному застосунку Аbank24 або у відділенні банку

(Для ідентифікації клієнта потрібен застосунок «Дія» чи цифрові фото документів)

Контакти банків-партнерів «АТБ»:

«Райффайзен Банк» — raiffeisen.ua (служба підтримки 521)

«ЕкоБанк» («Укргазбанк») — online.ukrgasbank.com/atb  (служба підтримки 358)

«А-Банк» — a-bank.com.ua (служба підтримки 7776)

«Ощадбанк» — www.oschadbank.ua (служба підтримки 0 800 210 800).