Главная > Все новости > Підприємці під час воєнного стану зможуть брати кредити під 0%

Підприємці під час воєнного стану зможуть брати кредити під 0%

Уряд розширив програми кредитування для підприємців: будь-який бізнес в Україні зможе взяти кредит під 0% на час дії воєнного стану в Україні і ще місяць після війни. Про це розповів Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 18 березня.

«Будь-який бізнес зможе отримати кредит під 0% на час воєнного стану і плюс один місяць після війни. Далі мінімальна ставка буде 5%. А загальний обсяг кредиту може бути до 60 млн гривень, щоб було ширшим коло тих бізнесів, які можуть користуватися нашою програмою», — наголосив Президент. 

Нові можливості кредитування створені на базі програми 5-7-9%. Крім того, повідомляється про скасування майже всіх дозволів та лицензій вже 18 березня: з майже 600 наявних залишать близько 20.

«Для більшості бізнесів в Україні працюватиме декларативний принцип — оголосив про початок діяльності і вільно працюєш», — розповів Володимир Зеленський.

Також він доручив уряду та Верховній Раді знайти законодавчу можливість гарантування всіх вкладів в українські банки, щоб люди не боялися втратити гроші за жодних обставин.