Главная > Всі новини > Активісти району > Перед посольством рф у Берліні з’явився підбитий під Києвом російський танк

Перед посольством рф у Берліні з’явився підбитий під Києвом російський танк

Один зі знищених в Україні танків російської армії поставили прямо перед посольством рф у Берліні.

Символічним є не тільки експонат, а й час його появи на місці.

У виданні Bild зазначають, що підбитий російський танк привезли до посольства близько 4 ранку 24 лютого. Він залишиться там протягом вихідних.

Ініціаторами акції виступили німецькі активісти Віланд Гібель та Енно Ленце, які таким чином демонструють засудження російської агресії та свою підтримку Україні.

Танк Т-72, який наразі стоїть під посольством країни-агресора в Берліні, підірвався на міні під Києвом 31 березня. Його перевезення зайняло декілька місяців. Проблеми були не стільки з логістикою, скільки з місцевою владою та громадою. Вони знаходили масу причин, чому не варто влаштовувати таку акцію — від небажання лякати біженців із Сирії до неможливості перевезти танк через дорожні тунелі через його габарити. Врешті вирішити проблему активісти змогли через адміністративний суд, який дозволив виставку.

Танк перед посольством стоїть на тому ж трейлері, на якому його доправили через Польщу. Проєкт профінансували за рахунок донатів.

У Міністерстві оборони України прокоментували акцію з підбитим російським танком біля посольства рф у столиці Німечччини.

“Вони писали на своїх танках “На Берлін”, але доїхати в Європу змогли лише на українських тягачах”, — зазначили у відомстві.

Там також розповіли, що подібну акцію організували не тільки в Німеччині. Як виявилося, у столицях Латвії, Литви та Естонії сьогодні також встановили підбиті в Україні російські танки.

Нагадаємо, до року повномасштабної війни в Україні ми зібрали світлини, які вразили світ.

#протест #німеччина #акції #війна в Україні