Главная > Все новости > Пасажирів столичного метро дивують зображення екскрементів з очима

Пасажирів столичного метро дивують зображення екскрементів з очима

Нещодавно пасажирів київської підземки здивували рекламні лайтбокси з провокативним зображенням – з них на містян великими карими очима дивляться … екскременти. І кожна купка щось промовляє до киян: або закликає «Виходь гуляти», або обіцяє «Чекаю тебе на газоні» чи «Де б ти не був, я буду поруч».

Виявляється, зображення у метро – це частина соціальної рекламної кампанії, спрямованої на власників собак, яких закликають прибирати за своїми улюбленцями.

Адже не секрет, що незважаючи на те, що 78% українців вважають себе європейцями, лише 20% готові під час прогулянок прибирати за своїм песиком.

Аби виправити цю ситуацію та пояснити містянам важливість цивілізованого вигулу собак, дві партнерські організації – соціальне підприємство “ЛавГав” та ГО “Це наш Київ”- запустили соціальну рекламну кампанію «Чекаю тебе на газоні».

— Зустрічайте нову соціальну рекламну кампанію від нас та наших друзів з ГО Це наш Київ. Впевнені, що після неї наш колектив відповідальних собаколюбів приросте, — йдеться у дописі підприємства “ЛавГав” на їх сторінці у Facebook.

Плакати із окатим «героєм» у лаконічні стилістиці нині можна зустріти не лише у метро, але й на вуличних лайтбоксах та навіть на великих біг-бордах обабіч доріг.

За інформацією ЗМІ, це вже третя подібна рекламна кампанія від ГО «Це наш Київ» та підприємства «ЛавГав». За квотою, наданої КП «Київреклама» на розміщення соціальної реклами, вона триватиме до 30 вересня.

Довідка. Соціальне підприємство «ЛавГав» займається виготовленням та продажем товарів для прибирання за домашніми улюбленцями. Відповідальним собаколюбам вони пропонують: універсальні БІО-пакети для прибирання песиками (100 шт. — 50,00 грн), персональні контейнери для БІО-пакетів (100,00 грн), смітники з диспансером (Собачі вбиральні) (3 000,00 грн).

За даними ГО «Це наш Київ» в місцях, де встановлено «Собачі вбиральні», за своїм улюбленцем починають прибирати 20–50% власників собак.

Фото — сайт НашКиїв та Facebook-сторінка ЛавГав 

Джерело