Главная > Всі новини > Активісти району > Парк замість ЖК: громаді Києва повернули дві ділянки на Микільській Слобідці

Парк замість ЖК: громаді Києва повернули дві ділянки на Микільській Слобідці

У Дніпровському районі у власність громади повернули дві ділянки на вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9, де забудовник планував звести три багатоповерхівки.

Як повідомили у громадській організації “Микільська Слобідка”, Верховний суд відмовив забудовнику, “ЛВ-ХОЛДИНГ” та ТОВ “НОВА СЛОБІДКА”, в задоволенні позову щодо поновлення оренди цих ділянок. 

На цьому місці облаштують парк “Дикий Лівий”, який простягнеться від моста “Метро” вздовж Микільської Слобідки до урочища Горбачиха. Проєкт парку представили архітектори та дизайнери SBM Studio.

Нагадаємо, що на вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9 у 2020 році хотіли збудувати ЖК “Sundance”, але мешканці виступили проти цього. Оскільки проти забудовника впровадили судові позови, зведення багатоповерхівок припинилося. Проте вже у 2021 році на будмайданчик заїхала техніка, щоб поновити роботи. Місцеві жителі разом із комунальниками встановили бетонні блоки й заблокували проїзд для будівельників. 

Наразі це четверта й остання вдала спроба зупинити злочинні дії забудовника, рішення суду оскарженню не підлягає. 

Раніше ми писали, що КП “Плесо” приватизувало комунальну будівлю на березі Дніпра та планує захопити частину території парку.