Главная > Всі новини > Активісти району > Palingenesy розігрує прапор України з підписом Демни: як взяти участь

Palingenesy розігрує прапор України з підписом Демни: як взяти участь

Дмитро Гонтаренко, засновник бренду Palingenesy, розігрує прапор з підписом креативного директора Balenciaga Демни Гвасалія.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Ще у вересні Дмитро став першим українцем, який переміг у номінації ITS Footwear Award з колекцією переробленого взуття на International Talents Support Contest.

Демна у 2004 році також отримав нагороду на цьому конкурсі. Тому Гонтаренко вирішив зустрітися з креативним директором після церемонії. На його прохання Демна Гвасалія підписав прапор з яким Дмитро був на нагородженні, написавши на ньому “Слава Україні”.Дмитро Гонтаренко розігрує прапор з підписом креативного директора Balenciaga Демни Гвасалія.

Тож зараз я хочу його розіграти, а гроші направити у потібні руки для нашої перемоги.

Як взяти участь та отримати прапор:

  • Підписатися на профіль бренду Palingenesy в Instgram;
  • Задонатити 300 гривень за посиланням. Це сума одного квитка на розіграш, проте кількість квитків не обмежена;
  • Для тих, хто зробить донат на суму від 10 тис. гривень отримає право на 50% знижку на виготовлення концепту переробленого взуття від бренду Palingenesy.

Усі зібрані кошти направлять у фонд Асоціації родин захисників “Азовсталі”, фонд Bob Marley Volunteer Defense Squad та на допомогу сім‘ям друзів Дмитра, які загинули за Україну.

Раніше ми писали, що IKEA приєднається до благодійного проєкту “RE:Ukraine Housing”, який полягає у створенні студією “Balbek bureau” житлових секцій для переселенців у Бучанському районі Київської області.