Главная > Все новости > Остаточно компроміси на переговорах з росією буде вирішувати народ, — Зеленський

Остаточно компроміси на переговорах з росією буде вирішувати народ, — Зеленський

Фото: president.gov.ua

Остаточні компроміси на переговорах між Україною та росією буде вирішувати народ на всеукраїнському референдумі. Про це в інтерв’ю «Суспільному» розповів президент України Володимир Зеленський. 

За його словами, йдеться про можливі конституційні зміни та зміни до українського законодавства, що підійматимуться у питаннях гарантії безпеки. 

«Відповідь дуже проста. Ми всі вже розуміємо — нас не беруть (в НАТО — ред.), тому що бояться росію. Ось і все. І нам треба заспокоїтися, сказати: «окей, інші гарантії безпеки». Є країни НАТО, які хочуть бути гарантами безпеки, які, на жаль, не можуть нам запровадити стовідсоткове членство в Альянсі, але готові робити все те, що повинен був би робити альянс, якщо б ми були його членами. І я вважаю, що це нормальний компроміс, — зазначив Зеленський. 

Утім, за його словами, такі зміни можуть бути історичними і саме народ повинен буде сказати і дати відповіть на ті чи інші формати компромісів. 

«А ось якими вони (компроміси — ред.) будуть — це вже питання нашої розмови і розуміння між Україною і Росією. Тому у будь-якому випадку я готовий піти на все, якщо моя ця хода буде з нашим народом», — додав президент.