Главная > Особливості оформлення кредиту без підтвердження доходу

Особливості оформлення кредиту без підтвердження доходу

22.11.2021

Нерідко виникають ситуації, коли люди стикаються з нестачею грошових коштів, які потрібні для здійснення якої-небудь мети або навіть мрії. Але, як часто буває, якщо вони у них виникло таке бажання, то його треба здійснити в короткий проміжок часу.

Для таких випадків банківські організації розробили спеціальні кредитні пропозиції, які можна оформити досить швидко і без підтвердження заробітної плати, що є важливим аргументом при виборі більшості громадян програми кредитування – відповідає Моя Готівочка, швидкий позику грошей.

Особливості оформлення банківської позики без підтвердження заробітку

Щоб оформити банківську позику на велику суму кілька років тому треба було надати документальне підтвердження свого доходу і стажу трудової діяльності. Якщо розміру заробітної плати не вистачало до потрібного рівня, то необхідно було пред’явити платоспроможних поручителів або внести заставне майно. Дані фактори не дозволяли всім бажаючим отримати допомогу в кредитних установи. Зараз фінансові компанії пішли назустріч населенню і стали пропонувати позики без підтвердження доходу, що сильно підвищує ризик їх неповернення. На такі поступки їх змушує йти сильна конкуренція між собою, коли боротьба ведеться за кожного клієнта. У даного виду кредитування є багато позитивних моментів:

 • Клієнт економить велику кількість часу через те, що потрібно надати мінімальний пакет документів для отримання позикових коштів.
 • Не надавати довідку про дохід, що є великим плюсом для багатьох майбутніх дебіторів.
 • Щоб отримати згоду кредитора треба лише пред’явити паспорт і СНІЛС (ІПН).
 • Процедура оформлення позики займає від декількох годин до двох днів, все залежить від політики банківської організації.

Але є і мінуси, які проявляються в наступному:

 • Якщо кредит оформляється на велику суму, то буде потрібно надати трудовий документ або інші додаткові відомості про робочу діяльність потенційного клієнта.
 • При оформленні даних позик нараховується завищена процентна ставка і різні додаткові платежі, що веде до значної переплати за користування позиковими коштами.
 • При подачі заявки на отримання даної позики кредитна репутація повинна бути ідеальною. Це означає, що громадянин не повинен мати прострочень за попередніми кредитними зобов’язаннями. Якщо вони є, то шансів на отримання кредиту у нього не буде.
 • Людина повинна бути прописаний в регіоні знаходження фінансової компанії, де оформляється кредитна угода.

Період кредитування буде невеликий, що значно підвищує кредитне навантаження для дебітора.

Де можна оформити кредит без підтвердження доходу?

При оформленні даного виду позики всі кредитні установи пред’являють певні вимоги до своїх клієнтів, які зводяться до наступного:

 • Вік громадянина повинен бути не нижче 21 року, а в деяких випадках і 23 років.
 • Наявність реєстрації за місцем розташування банківської організації.
 • Позитивна кредитна історія.
 • Заповнення анкети в повному обсязі і тільки з правдивою інформацією.

Крім цього, позичальникам потрібно буде враховувати деякі нюанси такого кредитування. Фінансові компанії можуть видати тільки обмежену суму кредиту при більш» жорстких ” умовах користування. Це означає, що повна вартість позики буде в кілька разів більше розміру отриманої позики, що може привести до прострочень, якщо дебітор заздалегідь не розрахує свій фінансовий добробут. Перед тим, як звертатися в банківську організацію за кредитом без підтвердження доходів слід ретельно розрахувати свої сили на кілька років вперед, щоб не опинитися в неприємній ситуації.

Джерелоhttp://sport-lights.ru/