Главная > Всі новини > Окупанти готують масштабну провокацію у Маріуполі, щоб звинуватити в ній Україну — СБУ

Окупанти готують масштабну провокацію у Маріуполі, щоб звинуватити в ній Україну — СБУ

Фото: t.me/mariupolrada

Росія готує масштабну провокацію у Маріуполі, щоб звинуватити у ній Україну. Про це попередила Служба безпеки України.

«Звірства рашистів у Бучі стали шоком для всього світу. Армія “асвабадітєлєй” наочно показала, що насправді являє собою “руzzкій мір” — убиті діти із зав’язаними руками, зґвалтовані жінки, понівечені тіла чоловіків… Безжальне концентроване зло цинічно прикриває свої дії недолугими байками про нацистів. Тож головне завдання російської пропаганди сьогодні — максимально переключити увагу аудиторії — як міжнародної, так і внутрішньої», — зазначили в СБУ. 

Для цього російські пропагандисти готують підґрунтя для нових фейків. Зокрема, в інформаційне поле активно “вкидають” брехню про нібито злочини українських захисників Маріуполя. 

Так, за наявними даними, окупанти готують масштабну провокацію. Вони планують зібрати в одному місці тіла маріупольців, убитих самими ж росіянами, та представити їх як масових жертв українських військ. 

«Для цього останнім часом поширюються брехливі тези, що нібито “українці використовують мирних мешканців, як живий щит”. Хоча це відверта маячня. Насправді саме російські війська знищують маріупольців – ще на початку березня у місті вже були змушені ховати вбитих у братських могилах», — додали в Службі безпеки України.