Главная > Все новости > Оболонський район міста Києва та район Цзядін міста Шанхай (КНР) підписали Меморандум про співпрацю

Оболонський район міста Києва та район Цзядін міста Шанхай (КНР) підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 1 липня 2019 року в Київській міській державній адміністрації відбулась робоча зустріч голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Цибульщака з китайською делегацією, на якій були присутні: голова району Цзядін  міста Шанхай Китайської Народної Республіки Лю Хайтао, секретар району Фан Іпінг, а також представники освіти, культури та туризму від китайської делегації тощо.Мета візиту – встановлення подальших партнерських зв’язків для плідної співпраці між Оболонським районом міста Києва та Шанхайським районом Цзядін.Сторони підписали Меморандум про співпрацю.

Довідково.

Цзядін — район ШанхаяКНР. Площа району 463.9 км², населення 1,1 млн чол.

На території району розташований Міжнародний автодром Шанхаю.

Площа району — 463.9 кв.км. Район Цзядін розташований на північному заході міста Шанхай і межує з районами Цінпу та Міньхан на півдні, з районами Путо та Баошань на сході. На півночі і на заході межує з провінцією Цзянсу.

Територія району розташована на рівнині. Через територію району протікає велика кількість річок таких як: ХенліВусонЛіанціЛоунтань та інші. Їх загальна протяжність 1800 кілометрів.

Джерело