Главная > Все новости > Оболонський район гідно представлено у культурно-мистецькому заході «Я ОБЕРІГАЮ СІМ’Ю!» з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері

Оболонський район гідно представлено у культурно-мистецькому заході «Я ОБЕРІГАЮ СІМ’Ю!» з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері

11 травня у Парку імені Тараса Шевченка відбувався культурно-мистецький захід під гаслом: «Я ОБЕРІГАЮ СІМ’Ю!» з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері. 

Від Оболонського району у заході приймали участь представники Оболонського районного в місті Києві центру соціальних служб Служби у справах дітей та сім’ї Оболонської РДА, Управління культури, БО «РУХ НАЗУСТРІЧ» .

Свято проводиться із метою пропагування сімейних традицій, формування інституції відповідального батьківства та популяризації організованого спільного сімейного дозвілля.

Усі бажаючі мали можливість долучитися до заходу та взяти участь у різноманітних заходах — ігрових, творчих, художньо-прикладних, мистецьких тощо.

Також під час заходу проводилась виставка творчих робіт учнів художнього відділення дитячої школи мистецтв № 5.

За інформацією Оболонського районного в місті Києві центру соціальних служб
obolon.kyivcity.gov.ua/