Главная > Все новости > Активисты района > Обмін полоненими: Україна повернула 45 військових (фото, відео)

Обмін полоненими: Україна повернула 45 військових (фото, відео)

Сьогодні, 6 травня, відбувся черговий обмін полоненими. Україна повернула 45 військових, зокрема молоду пару, яка побралася на «Азовсталі».

Як повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, до рідні сім’ї знову побачать 42 захисники та троє захисниць «Азовсталі» з НГУ. З них 10 — офіцери, а решта — рядові та сержанти.

Багато оборонців мають поранення, загострення хвороб та інші фізичні й моральні травми. «В Україні їм нададуть всю необхідну допомогу, вони пройдуть реабілітацію та отримають усі соціальні виплати та відповідне грошове забезпечення», — кажуть представники КШППВ.

Зазначається, що з неволі повернулася молода пара, яка побралася на «Азовсталі», парамедик, який ще у 2015 році також перебував у російському полоні, учасник «вертолітної» місії ГУР МО з евакуації поранених з Маріуполя та 56-річний ветеран афганської війни, ветеран Майдану, АТО та ООС.

https://t.me/Koord_shtab/968

Раніше ми писали, що 16 квітня відбувся Великодній обмін полоненими. Додому повернулися 130 військових, які боронили нашу державу на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому, Херсонському напрямках.