Главная > Всі новини > “Нова пошта” змінює тарифи на доставку: як їх тепер рахуватимуть

“Нова пошта” змінює тарифи на доставку: як їх тепер рахуватимуть

Фото: facebook.com/nova.poshta.official

З 23 травня “Нова пошта” змінює тарифи на доставку, а також вводить ряд спрощень у тарифах та послугах для полегшення розрахунку вартості відправлення. 

По-перше, на 10 грн знижується тариф на доставку посилок у поштомат – послуга коштуватиме 50 грн. За фіксованою ціною можна буде відправляти документи та посилки вагою до 20 кг незалежно від регіону.

По-друге, поштовий оператор зменшує вагові градації при доставці по Україні. Замість семи вагових категорій посилок тепер будуть три тарифи за вагою: 

  • мала (до 2 кг) — 60 грн. При відправленні одягу безкоштовно дають пакети на 0,5 кг, 1 кг або 2 кг. 
  • середня (до 10 кг) — 80 грн. 
  • велика (до 30 кг) — 120 грн. 

Тепер у тариф вже включена оціночна вартість для посилок до 500 гривень, і додатково вона нараховуватися не буде. Для відправлень вартістю понад 500 грн оціночна вартість буде рахуватися у розмірі 0,5% від вартості відправлення. Вартість доплати за доставку посилок у села (по Україні) становитиме 20 грн.    

По-третє, вартість відправлення документів у фірмовому конверті у відділення складатиме 45 гривень. 

По-четверте, при відправленні декількох посилок за однією експрес-накладною вартість доставки кожної з них збільшиться на 10 грн. Посилка з максимальною вагою – за базовим тарифом по Україні, решта – за зниженим: 

  • до 2 кг — 20 грн;
  • до 10 кг — 40 грн; 
  • до 30 кг — 80 грн. 

По-п’яте, спрощується тариф доставки вантажів.

Раніше клієнти сплачували за доставку 30 кг вантажів по базовому тарифу доставки по України та додатково за кожен кг понад 30 кг. Тепер клієнти будуть сплачувати тариф, який формується наступним чином: загальна вага вантажу (кг) помножується на вартість 1 кг, яка залежить від зони доставки (дальності кінцевого населеного пункту). 

Також “Нова пошта” скасовує розрахунок вартості доставки вантажів за параметрами або крайніми точками пакування відправлення. Тепер вартість за доставку буде нараховуватися виключно з урахуванням фактичної та об’ємної ваги самого вантажу та, як і раніше, за аренду пакувальних матеріалів для перевезення вантажу (флет-бокс, палетні борти).

Наприклад, при відправленні електродвигуна вагою 34 кг та об’ємною вагою 18 кг у палетному борті по Львову треба буде сплатити 140 гривень: 

  • за доставку 34×3 (вартість за 1 кг доставки по місту) = загальна сума складатиме 102 грн. 
  • за аренду палетного борту = 60 грн. 

По-шосте, оновили послугу зберігання палет, вантажів, шин та дисків. Кількість безкоштовних днів зберігання для палет збільшили із двох до трьох календарних днів, не враховуючи день  прибуття. Для вантажів, автошин і автодисків кількість днів зберігання скоротили з семи до трьох, не враховуючи день  прибуття.