Главная > Все новости > Активисты района > «Нова пошта» запустила сервіс «Інший отримувач»: як скористуватись

«Нова пошта» запустила сервіс «Інший отримувач»: як скористуватись

Фото: rau.ua

«Нова пошта» запустила новий сервіс «Інший отримувач». Тепер отримати посилку зможе не тільки людина, якій вона призначена, а й інша особа за дорученням. Про це повідомляється у пресрелізі компанії. 

Надати право отримати посилку іншій людині та, за необхідності, сплатити за неї можна через мобільний додаток «Нової пошти». Сервіс є безкоштовним та діє виключно для отримання відправлень з оголошеною вартістю до 30 тисяч грн у поштоматах та відділеннях поштового оператора.

Щоб доручити комусь можливість отримати посилку у додатку НП, потрібно:

  • Знайти потрібне відправлення у пункті «Мої посилки»;
  • У розділі «Керування посилкою» обрати сервіс «Інший отримувач»;
  • Вказати номер телефону людини, яка зможе отримати посилку, та натиснути «Доручити».

Людина, якій довірили отримання посилки, отримає відповідне пуш-повідомлення у свій застосунок «Нової пошти». Якщо у довіреної особи не встановлений цей застосунок, то вона отримає повідомлення на Viber або по смс.

Також отримувач зможе скасувати право на отримання посилки за дорученням. Для цього йому потрібно у додатку НП знову знайти потрібне відправлення, а потім у розділі «Керувати посилкою» натиснути «Скасувати довіреність».

Замовити послугу «Інший отримувач» може тільки отримувач і виключно через додаток «Нової  пошти». Однак, якщо доставка посилки була замовлена «Особисто в руки», то змінити отримувача вже буде неможливо.

Щоб отримати довірену посилку у відділенні, потрібно сказати оператору, що використовується сервіс «Інший отримувач», назвати спеціальний код та номер посилки, який прийшов у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно «Нова пошта» запустила послугу передачі речей через поштомати. Новий сервіс дозволяє залишити у комірці речі, щоб передати їх отримувачу.