Главная > Всі новини > Активісти району > “Нова пошта” відкрила у Варшаві перше вантажне відділення: приймає до 1000 кг

“Нова пошта” відкрила у Варшаві перше вантажне відділення: приймає до 1000 кг

“Нова пошта” відкрила у Варшаві перше вантажне відділення свого польського філіалу Nova Post, яке приймає відправлення вагою до 1000 кг. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Варшавське вантажне відділення Nova Post 01/1 розташоване за адресою: Jana Olbrachta, 94, 01-102, Warszawa. Воно працює щодня. Строк доставки вантажів є таким само, як і для посилок — від п’яти днів.

“Відтепер українці у Польщі можуть відправляти та отримувати з України відправлення до 1000 кг, а не тільки посилки та документи”, — кажуть у “Новій пошті”.

З вантажного відділення можна відправити як об’ємні валізи з особистими речами, так і великогабаритну техніку у фабричному пакуванні. Наприклад, генератори, акумулятори, зарядні станції, які не обкладаються митом та податками. А доставку можна замовити до будь-якого вантажного відділення “Нової пошти” в Україні чи на адресу отримувача.

Загалом за три місяці 2022 року “Нова пошта” відкрила у Польщі 18 відділень Nova Post. Вони працюють у найбільших містах країни: шість у Варшаві, по два у Кракові, Любліні, Гданську, Вроцлаві, Познані та по одному — у Жешуві та Лодзі. Адреси та графік роботи відділень Nova Post у Польщі вказані за посиланням.

Також у грудні 2022 року “Нова пошта Глобал” почала доставляти товари з Чехії. Відправлення можна отримати у відділенні, заказати доставку на адресу або до поштомату.