Главная > Всі новини > Активісти району > Netflix поки передумав масово боротися з обміном паролями

Netflix поки передумав масово боротися з обміном паролями

Фото: unsplash.com

Стрімінгова платформа Netflix заявила, що випадково опублікувала нові правила, спрямовані на боротьбу з обміном паролями. Про це пише The Guardian.

Днями сервіс розіслав користувачам по всьому світу нові інструкції щодо спільного використання акаунту. Зокрема, у них йшлося про те, що користувачі будуть зобов’язані періодично заходити у свій акаунт з домашньої мережі Wi-Fi або просити тимчасовий код, щоб мати доступ до сервісу під час подорожі.

Тепер же пресслужба Netflix повідомляє, що ці рекомендації були опубліковані на сторінках довідкового центру платформи у різних країнах випадково, і їх вже видалили. А зараз нові більш жорсткі правила тестують тільки у Чилі, Перу та Коста-Риці.

“На короткий час стаття довідкового центру, що містить інформацію, яка стосується лише Чилі, Коста-Рики та Перу, була опублікована в інших країнах. З того часу ми оновили його”, — кажуть у Netflix.

З минулого року Netflix тестує платний обмін паролями у цих трьох країнах. Там власники акаунту мають доплачувати по 2,99 долара на місяць за кожну людину, яка мешкає не з ними, щоб вона теж мала доступ до цього акаунту.

Минулого місяця представники компанії заявили, що спільне користування акаунтами “підриває довгострокову здатність інвестувати у Netflix і покращувати його”. Там кажуть, що понад 100 мільйонів домогосподарств користуються спільним доступом, і що у перші три місяці 2023 року очікується розгортання платного обміну паролями в інших країнах.

“Оскільки ми розгортаємо платний обмін, користувачі в багатьох країнах також матимуть можливість доплачувати, якщо вони хочуть поділитися Netflix з людьми, з якими вони не живуть”, — заявили у компанії.

Раніше ми писали про те, якими кіноновинками порадує лютий. У нашій добірці — драми, жахи, пригоди табіографічні стрічки.