Главная > Все новости > На Закарпатті для переселенців облаштують тимчасові мінібудинки

На Закарпатті для переселенців облаштують тимчасові мінібудинки

Фото: archdaily.com

У Закарпатській області для переселенців, що втекли від війни, почнуть зводити тимчасові мінбудиночки. Про це повідомили у Закарпатській обласній раді.

Там розповіли, що надати тимчасове житло для переселенців має вже найближчим часом Євросоюз. Будиночки матимуть усі необхідні комунікації для проживання в них. Однак для реалізації проєкту необхідно на центральному рівні врегулювати питання легального ввезення тимчасових помешкань на територію України. Голова обласної ради Володимир Чубірко пообіцяв максимально сприяти у розв’язання питання.  

Також він розповів, що Закарпатська облрада організувала і продовжує організовувати значну кількість гуманітарної допомоги насамперед від своїх партнерів з Чехії, Угорщини, Німеччини, Литви, Словаччини та інших країн Євросоюзу. Всі ці вантажі проходили оформлення на митних постах швидко і безперешкодно завдяки злагодженій роботі відповідальних за це напрямок служб.

Як повідомив заступник голови Державної митної служби Олександр Щуцький, зараз процедуру ввезення гуманітарної допомоги максимально спростили, а для її швидкого оформлення збільшили кількість інспекторів на митних постах. Держмитслужба співпрацює з волонтерськими організаціями задля пришвидшення пропуску першочергових потреб військових та переселенців.