Главная > Все новости > На які вулиці Києва сьогодні краще не їхати: список

На які вулиці Києва сьогодні краще не їхати: список

У Києві ремонт дорожнього покриття вулиць у розпалі. Нагадуємо автомобілістам, які вулиці краще оминати.

До 10:00 12 серпня на вул. Великій Китаївській частково обмежено рух. Тут розпочався середній ремонт дорожнього полотна.  Покриття дорожники оновлюють на ділянці між вулицею Грабовського і Стратегічним шосе.

З 8:00 до 18:00 3 та 4 серпня на вул. Марини Цвєтаєвої розпочинається середній ремонт дороги. Покриття оновлюватимемо між просп. Володимира Маяковського і вул. Оноре де Бальзака. 3 і 4 серпня знімуть старий дорожній одяг.

До 23 серпня проводитиметься ремонт  чергової  ділянки просп. Степана Бандери: між шляхопроводом на вул. Богатирській і просп. Оболонськи, оновлюють покриття у напрямку вул. Олени Теліги. Роботи на цій ділянці триватимуть орієнтовно 3 тижні. Під час робіт рух обмежуватимуть частково.

До 11 серпня триватиме середній ремонт покриття на вул. Салютній. Оновлюють  ділянку між вул. Ак. Туполєва і Д. Щербаківського. Під час робіт рух буде частково обмежено.

До 10 серпня триватиме  середній ремонт на вулиці Олегівській. Оновлюють покриття від вул. Нижній Вал до будинку № 34.

«Київавтодор» просить  водіїв не залишати авто у ремонтній зоні, щоб не перешкоджати роботі дорожників. І перепрошує за незручності.

Джерело