Главная > Всі новини > Активісти району > На відремонтованій вулиці Пирогова не встановили жодного дощоприймача: чому це погано

На відремонтованій вулиці Пирогова не встановили жодного дощоприймача: чому це погано

У Києві під час ремонту на вулиці Пирогова оновили дорожнє покриття і тротуари, але не зробили жодного дощоприймача. Це порушення норм, повідомив урбаніст Дмитро Макагон у Facebook.

Відсутність дощових зливостоків він виявив під час огляду вулиці. Зазначається, що уся вода, яка тектиме з покрівель, буде литися на тротуар. А якщо дощі будуть залпові, це, ймовірно, призведе до підтоплення, а надалі — до руйнування асфальтового покриття.

“Здавалось, якщо ви міняєте мощення, ну прокладіть вже мережі та підключіть стоки, щоб вода не руйнувала ваше гарненьке нове покриття. А люди взимку не падали на ковзанці та не отримували травми”, — йдеться у дописі Дмитра Макагона.

Крім того, комунальники розширили дорожнє покриття, а зелених зон, куди вода могла всмоктуватися, зменшилось. Урбаніст підкреслив, що ремонт на вулиці Пирогова це “чергова гарна обкладинка, з відсутністю інженерного підходу”.

Нагадаємо, що під час ремонту вулиці Пирогова зрубали три дерева.