Главная > Всі новини > Активісти району > На Троєщині без проведення аукціону віддали землю під автостоянку

На Троєщині без проведення аукціону віддали землю під автостоянку

У Деснянському районі Києва без проведення аукціону віддали землю під автостоянку. Київрада незаконно надала дозвіл на оренду земельної ділянки на вулиці Оноре де Бальзака строком на 15 років.

Вартість землі, яку віддали під автопаркову, складає 30 мільйонів гривень. “При цьому, площа земельної ділянки майже у 95 разів перевищує площу розташованого на ній нерухомого майна”, — наголосили представники прокуратури.

До того ж нерухоме майно, яке стало підставою для відведення земельної ділянки, збудовано без дозволу. На думку представників київської прокуратури, це грубе порушення законодавства.

“Внаслідок допущених порушень бюджет міста Києва недоотримав значну суму коштів, які територіальна громада міста Києва могла б отримати від продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах”, — йдеться у повідомленні.

Оскільки надання земельних ділянок для експлуатації та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу здійснюється виключно за результатами земельного аукціону, Київська прокуратура через суд оскаржуватиме таке рішення. 

Раніше ми писали, що на Північному мосту вчора сталося ДТП. Водій вантажівки випустив металеву конструкцію, схожу на старий МАФ, у Дніпро та зник з місця подій. Поліція Києва оперативно розшукала водія, який залишив місце ДТП та дізналася про причини аварійної ситуації.