Главная > Всі новини > Активісти району > На Takflix вийшов перший український еротичний серіал “Острів любові”

На Takflix вийшов перший український еротичний серіал “Острів любові”

Кадр з серіалу “Острів любові”

В онлайн-кінотеатрі українських фільмів Takflix тепер можна подивитися перший еротичний серіал виробництва України “Острів любові”.

“Острів любові” з’явився на телеекранах ще у 1995 році, але тоді глядачі його майже не помітили, адже серіал йшов після опівночі через свою “дорослу” тематику. Тепер усі десять серій можна побачити на Takflix за 250 грн. Фактично це — антологія, кожен епізод якої є екранізацією творів класичної української літератури: від Ольги Кобилянської та Марка Вовчка до Євгена Гуцала та Гната Хоткевича. 

Таким чином серіал досліджує різні прояви кохання в українській культурі та літературі: комічні, трагічні, іронічна та гротескні. Час та місце дії історій у серіалі теж різняться: від ХІХ столітті та Першої світової війни до 1990-тих років; від Карпат до Києва та Миколаєва.

Традиційно, 10% від продажу кожного квітка підуть у фонд “Повернись живим”, що допомагає ЗСУ.

Нагадаємо, у вересні на Takflix вийшов фільм “Гірська жінка: на війні”, в якому розкриваються теми екології, активізму, усиновлення й російсько-української війни. Знімання відбувалися в Ісландії та Україні.