Главная > Все новости > На станціях метро, які нині кияни використовують як укриття, відбудуться кінопокази

На станціях метро, які нині кияни використовують як укриття, відбудуться кінопокази

Департамент культури КМДА спільно з державним кіноархівом «Довженко-Центр» анонсували серію кінопоказів у київському метрополітені, передає офіційний портал Києва.

Організатори сподіваються, що українське кіно зможе морально підтримати киян у ці важкі для України часи, поділилися у Департаменті культури.

Із метою підтримки морального духу містян столичний Департамент культури та «Довженко-Центр» підготували кінопроєкт у метро. До програми кінопоказів увійшли стрічки різного жанру та епох – від фільмів ВУФКУ до сучасних, які зовсім нещодавно можна було побачити в українському прокаті як-от: «Найкращі вихідні» чи «Зірки за обміном».

Добірка орієнтована на аудиторію різного віку та кінематографічних вподобань – для маленьких глядачів організатори підготували анімаційні стрічки, а також комедії та фестивальне кіно для молоді та дорослих.

«Останні два тижні українці живуть у справжньому пеклі. Київ живе повідомленнями про повітряну загрозу, замість опери – слухаємо звуки ППО, а українські кінопрем’єри замінили на постійний скролінг стрічки новин. Наша місія як працівників культури – не лише зберегти культурні цінності, але й підсилити дух жителів Києва, що задля власної безпеки ночують в метро», – зазначила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Окрім «Довженко-Центру», фільмографію для показу надали й інші українські кінокомпанії – Film.ua та Артхаус Трафік. Організатори зазначають, що програма може доповнюватися та закликає до співпраці й інших гравців українського кіноринку.

Нагадаємо, що Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА спільно зі столичними провайдерами почав підключати бездротовий інтернет в укриттях Києва. 

#кіно #Довженко-Центр #війна в Україні