Главная > Всі новини > Активісти району > На Софійській площі відкрили виставку, присвячену волонтерам

На Софійській площі відкрили виставку, присвячену волонтерам

Фото: Суспільне Київ

На Софійській площі відкрили виставку українських фотографів, присвячену волонтерам.

Про це повідомили в Суспільному.

Зазначається, що фотовиставку “Разом” презентували до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги. Ініціатором відкриття експозиції виступило Управління ООН з координації гуманітарних справ.

Серед знімків, представлених на виставці, — роботи Андрія Дубчака, Євгена Малолетки, Едуарда Крижанівського, Сергія Коровайного та Миколи Тимченка.

Документальні світлини демонструють роботу українських волонтерів та гуманітарних організацій під час війни.

“Ми згадуємо тих, хто втратив життя і тих, хто отримав поранення. Всі волонтерські організації тісно пов’язані і ми працюємо разом щоб забезпечити підтримку народові України”, — розповіла про мету Всесвітнього дня гуманітарної допомоги Деніз Браун.

За її словами, що цей день був започаткований після атаки на будівлю ООН у Багдаді в Іраку у 2003, коли загинули десятки національних та міжнародних співробітників установи.

В управлінні ООН зазначили, що лише підтверджених випадків загибелі гуманітарних працівників з початку повномасштабного вторгнення налічується 9. Загалом у світі торік загинули 116 гуманітарних працівників. Цього року, рятуючи життя інших, загинуло 62 волонтери.