Главная > Всі новини > На приватному підприємстві «Ярослав» відшито понад 50000 масок

На приватному підприємстві «Ярослав» відшито понад 50000 масок

На брифінгу з питань функціонування міського транспорту в умовах поширення коронавірусу перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив, що робота київського метрополітену з 23 години 17 березня 2020 року призупинилась, а столичний наземний транспорт дотримуватиметься обмежень кількості пасажирів у рухомому складі 10 особами. Причому з 18 березня діє вимога щодо допуску людей до пасажирського транспорту винятково в масках. Без них пасажирів не мають допускати до перевезень. Контроль за дотриманням перевізниками обмежень здійснює Держпродспоживслужба та Національна поліція.

Проте в реальності виконати вимоги цих рішень, зокрема, в частині носіння масок, є надзвичайно не простою справою, зважаючи на їх відсутність в аптечній чи торговельній мережах.

На допомогу  киянам вже не вперше прийшло швейне  підприємство Оболонського району –  ПП «Ярослав», очолюване його засновником та незмінним директором Олександром Барсуком. З початку оголошення епідемії підприємство відшило вже понад 50 000 масок і продовжує роботу практично в режимі нон-стоп.

Щира подяка колективу ПП «Ярослав» за самовіддану працю та своєчасну допомогу киянам по убезпеченню від коронавірусу та проходженню випробувань, пов’язаних з епідемією, з мінімальними наслідками для здоров’я.

Нагадуємо, що вірус передається повітряно-крапельним шляхом, тому навіть попри те, що ефективність масок, на думку фахівців, не дуже висока (деякі маски ефективні одну годину, а деякі – чотири години), їх все рівно варто носити, особливо особам, які вже мають ознаки хвороби. Якщо у вас немає маски, але є хоча б шарф, натягніть цей шарф собі на обличчя, – радять експерти.

Джерело