Главная > Все новости > Анонсы > На Почайній відкрився магазин для вразливих верств

На Почайній відкрився магазин для вразливих верств

Поблизу речового ринку «Почайна» відкрилася соціальна крамничка. Товари масового вжитку, такі як хліб, цукор, мука та олія, тут продаватимуть за ціною на 15-40% нижче, ніж в іншіх магазинах.

У першу чергу крамничка орієнтується на соціально незахищені верстві населення, для яких цінова різниця буде особливо відчутна, однак, купувати продукти за зниженими тут зможе кожен охочий.– Концепція соціальної крамнички передбачає продаж 50-100 найменувань товарів широкого попиту за ціною закупівлі у виробника, тобто, на 15-40% дешевше, ніж в інших магазинах. Ще близько 50-100 найменувань товарів (переважно, кондитерські вироби) продаватимуться з невеличкою націнкою, щоб хоча б частково коменсувати зарплати продавців, оренду та комунальні витрати, –пояснює директор речового ринку «Почайна» Олександр Чепурка.

Як пояснюють засновники, проект є суто дотаційним і має соціальну мету. Соціальні крамнички в Києві вже відкрилися в Солом’янському та Голосіївському районах, а незабаром планується відкриття на Печерську та в Пущі-Водиці.

Соціальна крамничка на станції метро «Почайна» відкрилася у так званих «жовтих рядах» речового ринку за адресою: просп. Степана Бандери, 16, ряд №2, місце №33 и працює щодня з 11:00 до 19:00.