Главная > Всі новини > Активісти району > На площі Українських Героїв планують прибрати конструкцію із футбольним м’ячем

На площі Українських Героїв планують прибрати конструкцію із футбольним м’ячем

У Києві на площі Українських Героїв (колишня Льва Толстого) планують прибрати конструкцію із футбольним м’ячем та встановити монумент, який вшановуватиме Українських Героїв.

Відповідний проєкт столичної депутатки Олесі Пинзеник зареєстрували у Київраді.

На думку Пинзеник, конструкцію із футбольним м’ячем, яку встановили у 2012 році напередодні чемпіонату по футболу, необхідно демонтувати. “Вона застаріла та не відповідає нинішнім реаліям і запитам суспільства”, — підкреслює депутатка. Натомість треба зробити такий монумент, який би гармонізував із новою назвою площі.

Також планується упорядкувати клумбу, що обрамляє конструкцію. Олеся Пинзеник наголошує, що на цей задум грошей з місцевого бюджету не залучатимуть.

Нагадаємо, що площу Льва Толстого перейменували на площу Українських Героїв 23 березня 2023 року у рамках дерусифікації. 

Ранше ми писали, що вулицю генерала-майора Василя Тупікова у Солом’янському районі, змінили. Відтепер вона названа на честь Андрія Мельника, який був співзасновником Організації Українських Націоналістів (ОУН).