Главная > Всі новини > Активісти району > На Печерську відкрили барельєф комунальникам

На Печерську відкрили барельєф комунальникам

У суботу, 1 жовтня, у Києві відкрили барельєфи визначних очільників  “Київводоканалу” Миколи Шрейбера  та Павла Петімка.

Про це повідомляє пресслужба “Київводоканалу”.

“Вважаємо, що навіть в умовах воєнного стану необхідно пам’ятати нашу історію і  вшановувати  видатних діячів, що зробили значний внесок у розбудову водопровідно-каналізаційної системи Києва.  Нещодавно за ініціативи Київводоканалу у Видубицькому монастирі було відновлено пам’ятник Євгену Івановичу Афанас’єву – засновнику централізованої каналізації Києва. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Миколи Шрейбера  та Павла Петімка – одних з найвидатніших очільників Київводоканалу, під керівництвом яких впроваджувались прогресивні технології та будувались нові об’єкти інфраструктури, що виводило Київводоканал на новий рівень розвитку”, –  сказав голова “Київводоканалу” Сергій Крушановський.

Микола Шрейбер протягом 28 років з 1947 р. по 1975 р. очолював “Київводоканал”. Під його керівництвом побудована Деснянська водопровідна станція, реконструйована Дніпровська водопровідна станція, озонаторна станція Дніпровського водопроводу, Бортницька станція аерації.

Павло Петімко протягом 23 років з 1975 р. по 1998 р. працював начальником виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Києва. Протягом 23 років з 1975 р. по 1998 р. працював начальником Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Києва.

Раніше ми розповідали про те, як підготувати квартиру до опалювального сезону.