Главная > Все новости > Активисты района > На Печерську може з’явитись сквер “Да Вінчі”: питання винесуть на обговорення киян

На Печерську може з’явитись сквер “Да Вінчі”: питання винесуть на обговорення киян

Фото: В’ячеслав Ратинський

У Києві може з’явитись сквер “Да Вінчі”, присвячений полеглому українському захисникові Дмитру Коцюбайлу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

За його словами, мова йде про зелену зону між вулицею Михайла Омеляновича-Павленка та Іподромним провулком в Печерському районі.

Лелюк розповів, що ініціативу одноголосно підтримали всі експерти на Комісії з питань найменувань, тож тепер рішення за киянами.

Питання щодо надання скверу на Печерську імені українського героя Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла невдовзі винесуть на громадське обговорення і голосування жителів столиці.

Це не всі перейменування, що розглянула комісія. Також, повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій, кияни повинні будуть вирішити, чи надати скверу між вулицями Бастіонною та Михайла Бойчука ім’я українського композитора Миколи Мозгового.

“А ще Олександрівська клінічна лікарня міста Києва змінить назву на Свято-Михайлівську. Такий варіант підтримали містяни. Цю та інші рекомендації комісії передадуть до Київради. Остаточне рішення вже ухвалюватимуть депутати”, — зазначив посадовець.

Нагадаємо, раніше в Києві створили квітник із зображенням Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”.