Главная > Всі новини > Активісти району > На Оболоні, де хочуть будувати багаторівневий паркінг, з’явився мурал з Кличком: фото

На Оболоні, де хочуть будувати багаторівневий паркінг, з’явився мурал з Кличком: фото

Учасники ініціативної групи “Парк Прирічна”, які виступають за створення парку в Оболонському районі, намалювали мурал присвячений міському голові Києва Віталію Кличку. 

Про це повідомила голова ГО “Почайна” та одна з авторок малюнку Аннабелла Моріна.

Перший мурал Кличка у столиці намалювали саме там, де планують побудувати дворівневий паркінг, який, за словами активістів, “величезний і не потрібний оболонцям”.

Моріна пояснила, що малюнок створено для нагадування чинному меру про те, ким його пам’ятають кияни й натяку на те, що зрештою він може залишиться в історії міста не у такому позитивному світлі.

“Поки малювала, міркувала, що саме призвело до того, що відомий спортсмен почав програвати свої бої. На Поштовій. На Героїв Дніпра. На Осокорках та Позняках. На Мінському масиві. У парку Наталка. На Оболонському острові та вулиці Прирічній. Я згадаю ті, що мені близькі, але ж їх набагато більше. Всі ці бої мер столиці програв корупції”, — написала активістка.

Раніше ми писали, що земельна комісія Київради підтримала будівництво паркінгу на Оболоні.