Главная > Всі новини > Активісти району > На місці падіння ракети у парку Шевченка висадили нові дерева: фото

На місці падіння ракети у парку Шевченка висадили нові дерева: фото

На місці падіння уламків російської ракети в парку імені Тараса Шевченка в центрі Києві вже висадили нові дерева. Про це повідомляє “Вечірній Київ” з посиланням на КП по УЗН Шевченківського району.

Там розповіли, що після ракетного обстрілу, який стався 10 жовтня, у землі на території парку залишилася вирва діаметром 12 метрів та глибиною понад три метри. Її швидко засипали та відновили зруйнований дитячий майданчик, а зламані дерева довелося прибрати. Тепер тут на кошти меценатів посадили каштани.

“У парку є система поливу, тому каштани тут добре себе почуватимуть. Це хороші здорові саджанці. За рік каштан дає приріст крони 50-80 сантиметрів, тому за два- три роки матимемо затінок на дитячому майданчику. Ці дерева садимо із закритою кореневою системою, у ґрунт, який підготували у нашому господарстві. А навесні внесемо мінеральні добрива для кращого вкорінення й розвитку крони”, — сказав директор комунального підприємства Віталій Цимбалюк.

За його словами, загалом протягом осені в Шевченківському районі висадили 1200 дерев. Це — дерева, які розповсюджені у наших широтах та добре приживлюються: платани, шаровидні акації, тополі, клени, берези.

Нагадаємо, вранці 10 жовтня російські окупанти завдали масованого ракетного удару. Зокрема, під обстріл потрапив центр Києва, а уламки одної з російських ракет розтрощили дитячий майданчик у парку Шевченка.