Главная > Всі новини > Активісти району > На місці демонтованих МАФів біля станції метро “Сирець” облаштували зелену зону

На місці демонтованих МАФів біля станції метро “Сирець” облаштували зелену зону

Фото ілюстративне

Ще одна зелена зона з’явилася у столиці. Про це розповіли у Департаменті територіального контролю міста Києва.

https://t.me/nashkyivua/52862

Йдеться про ділянку біля станції метро “Сирець”, де зовсім нещодавно понад 100 м² території були зайняті тимчасовими спорудами.

Після демонтажу МАФів тут облаштували сквер: озеленювачі висадили дерева і кущі, перетворивши занедбану ділянку на простір для відпочинку.

Нагадаємо також, що у Деснянському районі звільнять комунальну землю від незаконних автостоянок.