Главная > Всі новини > Активісти району > На Київщині створили понад 2,5 тисячі додаткових місць в дитсадках у 2023 році: деталі

На Київщині створили понад 2,5 тисячі додаткових місць в дитсадках у 2023 році: деталі

Київщина є лідером серед регіонів у створенні додаткових місць в дитячих садках — протягом 2023 року в області їх створили понад 2,5 тисячі. 

Про це розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко.

Внаслідок повномасштабного військового вторгнення у Київській області зруйнували 244 заклади освіти — їх відновлення є пріоритетом для регіону. 

Попит на місця в дитсадках чималий як від мешканців області, так і внутрішньо переміщених осіб. 

Наразі в області функціонують 760 дитсадків — їх відвідують понад 56 тисяч дітей.

Торік 9 приватних дитсадків та 6 ФОП отримали ліцензії на провадження освітньої діяльності. Ці заклади можуть відвідувати понад 1,3 тис. дітей. 

Також відкрили модульний дитсадок к у селі Загальці Бородянської громади, відновили роботу пошкоджених дитсадків “Каштан” у Бишівській громаді, “Червона калина” та “Рута” в Ірпінській, “Перлинка” — у Бучанській. 

Завершили реконструкцію дитсадка “Берізка” Гірської громади, а у Борщагівській відкрили дитсадок “Левенятко”, створили дошкільні відділення у низці гімназій області.  

Продовжують відновлювати та будувати заклади дошкільної освіти в Макарівській, Бородянській, Гостомельській, Великодимерській, Бучанській, Ірпінській, Димерській громадах.

“Наш Київ” також писав, що на Київщині відновили майже 17 тисяч об’єктів.