Главная > Всі новини > На Київщині за школами, які працюватимуть офлайн, закріплять патрулі

На Київщині за школами, які працюватимуть офлайн, закріплять патрулі

Фото: unsplash.com

За тими школами Київської області, які працюватимуть в новому навчальному році у режимі офлайн або за змішаною формою, будуть слідкувати групи патрулювання патрульної поліції. Про це під час брифінгу повідомив голова Нацполіції Київщини Андрій Нєбитов.

Він розповів, що поліцейські несуть службу у режимі 24/7. І, в разі обстрілів, вони одразу ж їхатимуть до навчальних закладів. В першу чергу вони надаватимуть невідкладну допомогу, а також організовуватимуть евакуацію дітей та вчителів.

Також для забезпечення безпеки навчання поліцейські проводять тренінги з учнями та навчають їх, як поводитися під час війни та в разі виявлення підозрілих предметів.

Загалом на Київщині 88 закладів освіти працюватимуть очно, а 98 — виключно дистанційно у режимі онлайн. Ще 399 освітніх закладів працюватимуть за змішаною формою. Тобто, діти навчатимуться частково очно, а частково — дистанційно. Ще 22 заклади професійно-технічної освіти на шість вишів теж працюватимуть за змішаною формою.

Також комісія спільно з освітянами досліджує навчальні заклади на території області.

“Поліцейські Київщини вже дослідили 1127 навчальних закладів. Система відеоспостереження встановлена в 129 закладах, безпекові рамки — лише у двох, і тривожні кнопки у 463 закладах. Як ми бачимо, ще є над чим працювати”, — додав Нєбитов.