Главная > Всі новини > Активісти району > На Київщині відновлять ще 97 зруйнованих внаслідок війни об’єктів

На Київщині відновлять ще 97 зруйнованих внаслідок війни об’єктів

Фото ілюстративне

На Київщині коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлять ще 97 зруйнованих внаслідок повномасштабної війни об’єктів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник КОВА Руслан Кравченко.

За його словами, планується відновити 97 об’єктів у 18 громадах. Після відбудови до своїх осель зможе повернутися 5,3 тисячі мешканців.

“Замовником робіт 56 із цих об’єктів є Київська обласна державна адміністрація. Це 30 житлових будинків та 26 об’єктів громадського призначення — школи, дитсадки, лікарні, укриття”, — зазначив Кравченко.

Він додав, що наразі вже розпочалися роботи з відновлення будинків в Ірпені на Гостомельському шосе, в Бучі на вулицях Енергетиків і Вокзальній та в Макарові на вулиці Садовій.

Також ще 11 багатоповерхівок у Бучі, Ірпені, Макарові, Пісківцях, Василькові та Вишгороді відбудує Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

“Крім того, з держбюджету передається субвенція територіальним громадам Київщини на реалізацію проєктів. За ці кошти відновимо 18 багатоповерхівок у Бучанській громаді, 9 — в Ірпінській, освітні заклади в Петрівській та Гатненській громадах, побудуємо захисну споруду в селі Нові Петрівці”, — зазначив посадовець.

Нагадаємо, раніше ми розповідали як просувається відновлення пошкодженого будинку на Гостомельському шосе.

#Буча #Ірпінь #київська область #відбудова #будинки #житло