Главная > Всі новини > Активісти району > На Київщині відкрили ще два модульні містечка: де саме

На Київщині відкрили ще два модульні містечка: де саме

Фото: koda.gov.ua

У Київській області відкрили ще два модульні містечка для тимчасового проживання людей, які втратили житло через війну. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної адміністрації.

Нові модульні містечка розташовані в селищі Іванків — там облаштували одну модульну секцію — та селі Кухарі, де звели дві такі секції. Містечка розраховані на проживання 88 та 176 людей відповідно.

Фото: koda.gov.ua

У кожній секції облаштовані 22 житлові кімнати, також є окремі модулі для їдалень та санвузлів. До будиночків підключені всі необхідні комунікації, є обігрів та система оповіщення. Крім того, планують встановити генератори, які будуть слугувати джерелами резервного живлення.

Відзначимо, що минулого тижня ще одне модульне містечко відкрили у Василькові. Воно складається з чотирьох моноблоків по 22 кімнати в кожному та зможе прийняти 352 мешканці. Містечко укомплектоване необхідною побутовою технікою, а кімнати — меблями.

Зводити тимчасові модульні містечка у Київській області допомагає уряд Польщі. 

Нагадаємо, платформа United for Ukraine та сервіс Airbnb поновили програму пошуку житла для українських біженців у Європі. Тепер вона діє до кінця 2022 року.