Главная > Всі новини > Активісти району > На Київщині в межах програми “ВідновиДІМ” ремонтують 95 будинків, пошкоджених бойовими діями

На Київщині в межах програми “ВідновиДІМ” ремонтують 95 будинків, пошкоджених бойовими діями

На Київщині у межах Програми “ВідновиДІМ” ремонтують багатоквартирних 95 будинків, зокрема 63 проєкти повністю або частково завершені. Найбільше багатоповерхівок відновлюють в Ірпені — 87. Крім того, 3 будинки ремонтують у Бучі, по 2 — у Макарові та Гостомелі, 1 — у Софіївській Борщагівці. 

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Програму “ВідновиДІМ” запустили в листопаді 2022 року. Першими до неї приєдналися ОСББ Київщини.

“Вже близько 5000 сімей стали учасниками цієї ініціативи, яка дає змогу швидко ремонтувати будинки та повертатися додому. Загальна сума грантів, які отримають ОСББ Київської області, сягнула 280,5 млн грн, з них 116 млн грн Фонд вже виплатив. Грант, який ми надаємо, компенсує 100% вартості робіт і матеріалів, але він не може бути більшим за 7,2 млн грн”, — пояснив директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк. 

Серед учасників Програми — ірпінське ОСББ “Фаворит на Мінеральній”, яке вже завершило роботи та отримало грант у розмірі 7,2 млн грн. За ці кошти у будинку відновили пошкоджений фасад, замінили зовнішні й внутрішні тамбурні двері, а також віконні блоки й блоки балконних дверей. 

Нагадаємо, Буча планує скористатися досвідом відбудови зруйнованих об’єктів у Хіросимі.